Formacionet zyrtare/ Juventus-Lazio, Cristiano Ronaldo e nis nga stoli

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës mes Juventusit dhe Lazios, e vlefshme për javën e 26-të në Serie A.

Dy trajnerët kanë publikuar formacionet e takimit që nis nga ora 20 :45 dhe luhet në stadiumin ‘Allianz’. Në këtë përballje nuk luan nga fillimi sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Gjithashtu befasia e mbrëmjes është po ashtu mos përfshirja e Cristiano Ronaldos nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare: