Fansi i tregon organin gjenital në video live, Bebe Rexha: Jam e traumatizuar

Bebe Rexhës i ka ndodhur një situatë e sikletshme dhe e papërshtatshme gjatë kohës që ishte futur “live” në Instagram për të bashkëbiseduar me ndjekësit e saj. Një fans i ka treguar asaj organin gjenital dhe ky veprim e ka bërë këngëtaren të bërtasë dhe të thotë “e neveritshme”, sipas “Mail Online”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare u kërkoi fansave ta ndihmonin të gjente emrin e këtij fansi që ta raportonte për t’u siguruar se nuk do ta bënte më kurrë një veprim të tillë.

Më vjen shumë keq. Kjo është e neveritshme. Është fatkeqësi që ai erdhi në videon time live dhe vetëm na tregoi penisin e tij. Prandaj nëse e dini emrin e tij ma dërgoni që të sigurohem se kurrë nuk do të hyjë më në Instagram”,- u tha ajo fansave.

Më pas, ajo vazhdoi duke thënë: “Ai djalë ishte i çmendur, i sëmurë nga trutë. Jam e traumatizuar! Çfarë dreqin ishte ai? Sinqerisht, jam e traumatizuar”.