Aksident në Shkodër/ Makina përplas kalimtaren (Video)

Aksident i rëndë në hyrje të qytetit të Shkodrës. Një automjet ka përplasur një kalimtare dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

E dëmtuara rreth 40 vjeçe është dërguar në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Policia ka identifikuar shoferin dhe mjetin dhe po punon për ndalimin.

LEXO EDHE  Kadilli: E kam ditur që në shkurt se Berisha do të shpallej non grata