Florian Marku zbret në ring, këtu mund ta ndiqni LIVE

Florian Marku do të ndeshet në “The SSE Arena” në Londër kundër Rylan Charlton. Ndeshja starton pas pak minutash dhe shqiptari do të ketë përballë të pamposhturin Charlton në kuadër të peshës “Weltherweight”.

Marku, i cili fitoi shtatë ndeshjet e para në karrierë si profesionist, mori barazimin e parë në rekordin e tij pas një vendimi të dyshimtë të gjyqtarëve në ndeshjen kundër Jamie Stewart në dhjetor.

LEXO EDHE  Merkato e dimrit, Kukësi transferon Pëllumbin dhe konsolidon mbrojtjen

Duelin mund ta ndiqni live më poshtë:

LINK 1 – SHIKO KETU NDESHJEN.