E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Olsi Rama

Etiketim: Olsi Rama

Foto/ Tirana nuk gjen qetësi, edhe Olsi Rama “provokon” bardheblutë pas...

Partizani triumfoi sot ndaj Tiranës me rezultatin 2-1, me gola të Belicës dhe Bardhit. Sigurish në kampin e kuq të gjithë janë të lumtur dhe...

“Më thanë që Tirana është eliminuar, dëshironim derbin”, Olsi Rama “kunj”...

Në humor të mirë dhe ngacmime për rivalët. Me Partizanin që është kthyer fuqishëm në kampionat, të kuqtë nuk ngurojnë të shigjetojnë Tiranën, skuadër...

Olsi Rama nuk llogarit rivalët: Nuk ka asnjë distancë që nuk...

Drejtori sportiv i Partizanit Olsi Rama mbrojti lënien golit të Kukësit si shenjë “fair-play” pasi mesfushori i “demave “Valentino Murataj shënoi më herët kur...

Ferhan Hasani përflitet për një kalim te Partizani, reagon Olsi Rama

I pyetur në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, nëse e konfirmon ose jo blerjen e fantazistit nga Tetova, Ferhan Hasani, drejtori i Partizanit, Olsi...

Olsi Rama flet me superlativa për dy blerjet e reja: Ka...

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, është shfaqur para mediave për të prezantuar dy lojtarët e rinj, Valentino Murataj dhe Stenio Junior. “Ja ku arritëm të...

Olsi Rama “thumba” për nipin Greg: Tifoz me Tiranën se u...

Drejtori i Përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama tregoi raportin me nipin Greg. Djali i kryeministrit Edi Rama shpeshherë është shfaqur me shallin e Tiranës...

Dënimi i Tiranës dhe vendimi i CAS, rrëfehet Olsi Rama

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, ka folur rreth zhvillimeve më të fundit në klubin e Partizanit dhe vëmendja bie te gjyqi i fituar në...

Dënimi ndaj Vllaznisë, Xhaferi: U gjobitëm se foli Olsi Rama, ne...

Alban Xhaferi e merr me sportivitet faktin se Disiplina ka vendosur të bëjë fillimisht shembull Vllazninë për disa tifozë më shumë nga numri që...

Humbja ndaj Vllaznisë, “Guerrilsat” shfryjnë ndaj Olsi Ramës: Justifikime dhe hipokrizi!

Partizani dje u dorëzua përballë Vllaznisë së vendit të parë teksa goli Haris Dilaver në minutat e fundit tëndeshjes u kushtoi atyre humbjen. Ndërkohë ditën...

“Ajo që bëri Vllaznia ishte e pandershme”, Xhaferri i përgjigjet Olsi...

Sponsori i Vllaznisë Alban Xhaferri iu kundërpërgjigj ashpër drejtorit të Partizanit Olsi Rama teksa ky i fundit akuzoi klubin shkodran se ka lejuar një...

Olsi Rama “kundër” vëllait: Duhet ligj si në Kosovë, mua më...

Drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama, nuk është plotësisht dakord me vendimin dhe kërkesat e klubeve të Superiores kundrejt qeverisë. Mungesa e dialogut dhe...

Olsi Rama: Telushi nuk ishte pjesë e planeve të klubit, nuk...

Drejtori sportiv i Partizanit, Olsi Rama, foli ditën e djeshme në lidhje me merkaton e skuadrës këtë verë por preku edhe temën e largimit...

Olsi Rama: Partizanit i duhen dy futbollistë cilësorë, titulli kampion jo...

Olsi Rama ka prekur disa tema në konferencën për shtyp, por më shumë është ndalur te merkato, largimi i Bruno Telushit dhe objektivi. Drejtori i...
WhatsApp DENONCO