Mziu: Marrim katër mandate në Dibër, Ramën e kam mundur në çdo betejë

Ish-kreu i bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu u caktua nga Partia Demokratike si drejtues i qarkut në Dibër.

Mziu është shprehur për mediat se e ka mundur Edi Ramën dhe PS në çdo betejë. Po ashtu i ka thënë se opozita merr katër mandate në Dibër.

LEXO EDHE  Ndërron jetë nga Covid19 efektivi i Burgut të Rrogozhinës, prej 2 javësh i infektuar

“E kam mundur Ramën dhe PS ne çdo betejë, kështu do ndodh edhe në Dibër. Opozita do të marrë 4 mandate në Dibër. Pas konfirmimit tim, Xhaçka ka kërkuar nga kryeministri të largohet si drejtuese politike e PS”, ka thënë ai për ABC NEWS.