Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal! Një i plagosur

Mbrëmjen e sotme, një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjormë të Vlorës. Burimet për mediat bëjnë me dije se një mjet tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

LEXO EDHE  Sinoptikanët: Stuhia e rërës afrikane mbërrin në Shqipëri. Ja çfarë ndodh me motin

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga përplasja mjeti ka pësuar dëmtime të mëdha. Në këtë aks vijojnë punimet  për projektin e rrugës së lumit të Vlorës.