30 dhurata për 30 vite, Elita Rudi i bën Gjikos surprizën e veçantë për ditëlindje

Reperi Gjiko festoi ditëlindjen e tij ditën e djeshme në një organizim nga bashkëshortja e tij, Elita. Ditën e djeshme, 3 janar, reperi mbushi plot 30 vite dhe Elita nuk kishte si mos ta bënte sa më të veçantë këtë ditë.

30 dhurata për 30 vjet“, shkruan Elita krahas një fotoje ku tregon se ka përgatitur 30 dhurata për Gjikon.

LEXO EDHE  Nuk i kishin dhënë shpresa, blogerja e famshme shtatzënë me fëmijën e saj të parë

Urime ditlindjen dashuria e jetes time! Të dua” shkruan moderatorja në foton që postoi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Gjiko dhe Elita janë prindër të një djali dhe po ashtu janë në pritje të fëmijës së dytë.