Xhensila Pere ka një mesazh ‘thumbues’ për Alesia Bamin: Do të të fus në dorë

Moderatorja dhe modelja Xhensila Pere, e ftuar në emisionin “Why Not”, ka harruar “sherrin” e dikurshëm me Alesia Bamin. E vënë në situatën sikur do të jetonte me Alesian, Xhensila është shprehur se do tregohej e rreptë për ta kthyer atë në ato përmasa trupore që ka qenë, duke i vënë në dukje kështu disa kile të tepërta.

“Do ta futja në dietë. Do ta bëja 90-60-90, por flasim përsëri. Do ta futja te rruga e missit që ka filluar dikur 14-vjeç. Do ta mësoja si vajzën time se në fund të fundit është pak e vogël që të mirëpresë kritikat sepse ato të rrisin e dashur Alesia,”-u shpreh ajo.

LEXO EDHE  "Përgjonte pas derës"/ Degradon sherri mes vajzave në "Big Brother": Skemaxhie, ti shet veten

Xhensila muaj më parë ka përmendur emrin e Alesias si prezantuesja më kot në Shqipëri e nga kjo deklaratë u nis i gjithë debati virtual mes vajzave të njohura shqiptare.