E pabesueshme/ Timo Werner bën gafën e sezonit, shikoni çfarë humbet gjermani

Timo Werner dhe Chelsea ishin pranë golit ndaj Leeds United kaloi në avantazh me Bamford pas 4 minutash lojë.

Skuadra londineze gjeti barazimin me anë të të zakonshmit Giroud, por sigurisht që rasti i gjermanit është padiskutim për t’u parë dhe riparë vazhdimisht…

LEXO EDHE  Barcelona dhe Ath.Bilbao diskutojnë Superkupën e Spanjës, katalanasit synojnë trofeun e 14-të, baskët gati për surprizën

Më e vështira ishte ta nxirrje jashtë dhe ia arriti.