Video/ Szczesny tregohet naiv, Benevento barazon Juventusin

Benevento gjen barazimin ndaj Juventusit në frymën e fundit të pjesës së parë, kur po mbyllej koha shtesë.

Gjatë një goditje nga këndi, Arthur nuk e largon topin siç duhet dhe Letizia koordinohet dhe me një kalibrim perfekt mposht portierin Szczesny.

LEXO EDHE  Video/ Gol i rrallë në Angli, portieri shënon nga porta në portë