Tom & Jerry rikthehen me filmin e tyre

Tom dhe Jerry, që aventurat e tyre mbajtën të mbërthyer para ekranit fëmijët e të gjithë moshave për më shumë se 30 vite po transferohet në ekran nga Warner Bros.

Filmi “Tom & Jerry” kombinon animacion 3D me veprim të drejtpërdrejtë, ndërsa pranë dyshes së pamposhtur janë: Chloe Grace Moretz, Michael Penia, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong .

LEXO EDHE  Rovena Stefa tregon prapaskenat e Festivalit: Ledina Celo mori këngën time

Filmi, i drejtuar nga Tim Story, është planifikuar të dalë në kinema në mars 2021.