Modelja u nxjerr sekretet VIP-eve që shkojnë për të punuar në Dubai

Modelja Sophie Kasaei ka hedhur “kunja” tek koleget e saj dhe yjet televizive që janë drejtuar në Dubai gjatë izolimit.

Ylli i Geordie Shore shkroi në Twitter një status drejtuar të gjithë të famshmëve që kanë udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe.