Shtatzënë për herë të dytë/ Elita Rudi bën testin e koronavirusit, ja si rezultoi

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka bërë testin e tamponit për të kuptuar nëse është me COVID apo jo, dhe ka rezultuar negative. Ajo publikoi rezultatin e testit të tamponit në një postim në InstaStory.

Nuk dihet nëse moderatorja, e cila është shtatzënë, ka pasur probleme shëndetësore apo ka bërë tamponin për kureshtje.

LEXO EDHE  Vëllai i Ilir Shaqirit flet për herë të parë për lojën e balerinit në "BBV", tregon pikën e tij të dobët

Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë me reperin Gjiko. Çifti kanë edhe një djalë, të cilit ia kanë vendosur emrin Zëri.