Gazetari i mirënjohur: Vë bast, titullin kampion e fiton Partizani!

Ylli Aga ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv”, ku foli për pritshmëritë e skuadrave në këtë sezon futbollistik.

Gazetari i mirënjohur bëri një parashikim, teksa deklaroi se Partizani është e denjë për të dalë kampion në sezonin e ri. Për Agën skuadra e drejtuar nga Ilir Daja do të surprizojë në edicionin e ri futbollistik.

LEXO EDHE  Konfirmohet dëmtimi i Kjaer, ja sa kohë do t’i mungojë Milanit

“Unë dua të vë një bast. Titullin kampion e fiton Partizani. Edhe pse Tirana, Laçi dhe Teuta janë logjikisht favorite, kam shumë besim te Ilir Daja. Te Partizani nuk është njësoj si te skuadrat e tjera. Humb një, dy ndeshje vijon punën i qetë. Ndërsa te ekipet e tjera nuk ndodh kështu”, tha Ylli Aga.