Xhemi Shehu dhe Eduart Grishaj i organizojnë Diellit dhe Arbanës pritjen madhështore në shtëpi (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë bërë prindër të një djali. Lajmin e bukur e dha dy ditë më parë Eduarti me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë. Çifti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

 

View this post on Instagram

 

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

Dielli është mirëpritur në shtëpi me një atmosferë shumë të ngrohtë. Ka qenë Xhemi dhe Eduarti që kanë publikuar pamjet nga mirëpritja madhështore që i janë bërë të voglit në shtëpi.

Ambienti i shtëpisë është zbukuruar me tollumbaca, arusha dhe në qendër shkruhet “Mirëseerdhe bebi Diell”.

“Lumturi”, shkruan Xhemi krah fotos ku shfaqet me Arbanën përqafuar.

 

View this post on Instagram

 

#happiness @arbanao

A post shared by (@xhemishehu_) on