Kravata e Ramës/ Teoria konspirative e gazetarit në OPEN: Yllin e ka marrë nga flamuri i Turqisë

Gazetari Arian Çani komentoi sërish kravatën që kryeministri Edi Rama mbante sot në takimit me Dendias.

Për gazetarin e njohur kravata është me flamurin e Enverit pasi vetëm në kohën tij flamujt ishin me yje. Çani tha se ylli poshtë shqiponjës kishte lidhje me atë pranë gjysmëhënës në flamurin turk.

“Flamuri që ka Rama te kravata nuk është flamuri që kemi sot. Është flamuri i Enverit e ceki pak Entoni. Biem të gjithë dakord që është flamuri i Enverit, pasi në kohën e tij flamujt ishin me yje.

Shikoni flamurin turk. Rama nuk ka mundur të dalë atje me flamurin turk. Nuk bën sens të dalë kryeministri i Shqipërisë me flamurin e Turqisë dhe ka marrë vetëm një detaj. Ka marrë yllin”– tha Çani.

LEXO EDHE  Nesër merr fund ora policore, por çfarë pritet të ndodhë në Shqipëri pas rritjes së rasteve