Ditëlindje përrallore! Pamje nga festa luksoze e Lori Hoxhës

Trashëgimtarja e “Top Channel” dhe blogerja e njohur, Lori Hoxha ka festuar 27-vjetorin. Në ditën e saj të veçantë, ajo ka organizuar një festë përrallore, pamjet nga e cila i kanë zbuluar të ftuarit.

Blogerja Armina Mevlani ka ndarë në rrjete sociale disa foto nga festa në fjalë, ku ka zbuluar dhe look-un e Lorit këtë mbrëmje. Ajo shihet e kuruar deri në detaje, e veshur me një fustan me gurë ndriçues.

Ambienti është arreduar në të gjitha anët me ngjyra të ndezura dhe mbizotëron luksi. Këngëtarja Eneda Tarifa ka kënduar në festën e blogeres, ku siç duket është krijuar një super atmosferë.