Aktorja e njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga ceremonia përrallore

Ylli i “Rich Kids Of Beverly Hills”,Roxy Sowlaty,  është martuar me të dashurinë e saj, Nicolas Bijan Pakzad, në një ceremoni mahnitëse në natyrë, të shtunën.

“Më në fund dhe zyrtarisht, zonja Bijan. Do të të dua gjithmonë”, shkruajti aktorja në fotot e shpërndara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

🕊 @nicolasbijan

A post shared by Roxy Sowlaty (@roxysowlaty) on

Ajo zgjodhi dy fustane. I pari ishte prej mëndafshi, që vinte i ngushtë në pjesën e belit dhe i gjerë në pjesën e poshtme. Ndërsa fustani i dytë, kishte më shumë detaje, por shumë më ndryshe nga i pari, me dekolte të hapur dhe elegant.