Këngëtarja tregon hatërmbetjen me kushëririn e saj Ermal Fejzullahu: Nuk më hap mesazhin

Këngëtarja Tringa Kay është kushërira e parë  Ermal Fejzullahut. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, ku tregoi edhe hatërmbetjet e vogla me Ermalin.

Ester Bylyku: Për cfarë të ka mbetur hatri me Ermalin?

Tringa Kay: “Është e vështirë të të mbetet hatri me Ermalin, sepse ai është shumë person i mirë dhe i ëmbël. Por po them dicka që ndonjëherë më ka mërzitur. I dërgoj mesazh për ndonjë këngë të re që kam publikuar dhe i kërkoj ta postojë në Instagramin e tij. Ka ndodhur që Ermali e ka parë me vonesë mesazhin, por unë jam keqkuptuar dhe kam shpërthyer ndonjëherë ndaj tij.”

LEXO EDHE  Aktorja e njohur shqiptare merr dozën e parë të vaksinës anti-Covid (FOTO)