Lajm i mirë te Vllaznia, titullari shërohet nga coronavirusi

Vllaznia u “pushtua” nga Covid-19, teksa tetë pjesëtarë të ekipit dolën pozitivë pas tamponit. Ditën e sotme në kampin shkodran kanë marrë një lajm të mirë.

Mbrojtësi Imami ka bërë testin e dytë dhe përmes rrjeteve sociale ka bërë me dije se nuk është më i infektuar me Covid-19.

LEXO EDHE  “Duhet vënë drejtësi”, Lizarazu për Topin e Artë: E di se është e mundshme

“Imami 1-0 covid. Falë zotit u testova negativ”, shkruan mbrojtësi kryeqytetas, ndërkohë që te Vllaznia presin që edhe lojtarët e tjerë dhe zëvendës trajneri Plori ta kalojnë këtë situatë.