FOTO/ Memet më pikante, plas gallata në rrjet për sjelljen e Ramës

Në rrjetet sociale ka plasur gallata lidhur me sjelljen e Kryeministrit Edi Rama gjatë emisionit Opinion, ku dje ai u përball me një panel gazetarësh.

Rama u ngrit disa herë duke lëvizur në studio dhe duke u atakuar me gazetarët.

Gjatë emisionit, Rama nuk kurseu batutat, por edhe fyerjet ndaj të pranishmëve. Në fotot e mëposhtme përfshihen disa nga memet tallëse ndaj Kryeministrit, i cili në momente të caktuara shkeli madje edhe atë që mund të quhet si distanca sociale për shkak të kushteve të Covid-19.