E kujtuan për të vdekur dhe e futën në frigorifer, shpëton për mrekulli 74-vjeçarja (Video)

Familjarët e një 74-vjeçareje në Indi kujtuan se e moshuara kishte ndërruar jetë dhe e futën trupin e saj në një frigorifer.

Balasubramanian Kumar ishte në gjendje të rënduar shëndetësore sa që nuk mund të ngrihej nga shtrati.

Kur të afërmit e saj panë që ajo nuk po lëvizte, kujtuan se kishte ndërruar jetë.

Por kur një punonjës i ndërmarrjes së ngrirjes erdhi ta merrte të nesërmen, ai vuri re se trupi i gruas po jepte shenja jete.

LEXO EDHE  Ka lindur pa këmbë/ Njihuni me njeriun më të shpejtë me dy duar (Video)

Ai telefonoi anëtarët e familjes dhe kur kontrolluan ata e kuptuan se Kumar ishte ende duke marrë frymë.

Edhe pse kaloi 20 orë në frigorifer, ajo u nxor prej aty dhe është akoma gjallë.