VIDEO +18/ Çifti filmohet duke bërë seks në mes të Tiranës

Një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie intime në sediljet e pasme të një makine pranë qendrës së kryeqytetit.

Pamjet janë posuar nga postali “JOQ”, që shkruan se janë regjistruar mbrëmjen e djeshme përballë Ministrisë së Drejtësisë në Tiranë.

“Dy persona shihen teksa kryejnë marrëdhënie seeksuale në mes të rrugës, brenda makinës. Pamjet janë kapur nga një qytetare e rastësishme dhe janë dërguar në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një një moment vajza e ka kuptuar që po filmohet dhe ngre kokën, por qytetarja e fik filmimin”, raporton portali.

LEXO EDHE  532,93 km/h! Kjo është makina më e shpejtë në botë (VIDEO-FOTO)