Khloe Kardashian shpenzon 100.000 paund në muaj për ndërhyrje estetike, familjarët të frikësuar

Khloe Kardashian është kritikuar shumë nga fansat muajt e fundit, për shkak të ndryshimeve që ka bërë në fytyrë, pasi në çdo foto që publikonte dukej si një person tjetër. Por, sekretet e 36-vjeçares në lidhje me ndryshimet që ka pësuar më në fund janë zbuluar.

Sipas “The Sun”, ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, ka shpenzuar plot 100,000 paund në muaj për të tilla ndërhyrje estetike.

Khloe, e cila është nënë e një vajze 2-vjeçare, ka shpenzuar mijëra paund në muaj për mbushës buzësh, botoks dhe lazer, me qëllim që të ndjente më shumë siguri në vetvete.

LEXO EDHE  E panikosur e duke qarë, zjarri në Bodrum i prish pushimet Kejvina Kthellës! Zbulon identitetin e partnerit misterioz

Madje, raportohet se anëtarët e familjes së saj janë të frikësuar se Khloe do të hyjë në borxhe dhe do ta shkatërrojë fytyrën e saj me procedura të vazhdueshme.

Sipas një burimi të afërt me të, të afërmit dhe njerëzit e dashur të Khloes i janë lutur që të heqë dorë nga gjithë këto ndërhyrje, sepse fytyra do t’i prishet totalisht.

khloe kardashian (2)