Pranon publikisht se është gay/ Gabriel Garko merr vendimin drastik në lidhje me karrierën e tij

Ditën e djeshme aktori i famshëm italian Gabriel Garko ishte i ftuar në ‘Non è la D’Urso’, si një kthim nderi për Barbara D’Urso dhe miqësinë e tyre. Gjatë intervistës ai bëri të ditur  se nuk do e shohim më në televizion.

Ndër të tjera Gabriel u ndal tek puthja me Barbarën, duke thënë se nuk kishte asgjë të vërtetë dhe si një aktor që është vetëm ka aktruar.

LEXO EDHE  Einxhel Shkira i kërkon Dagz-it dhuratën e parë pas eliminimit, ja për çfarë bëhet fjalë (Video)

Të shumtë ishin ata persona të cilët nuk besuan mbi orientimin seksual të aktorit, dhe për këta Garko pati një përgjigje.

Ai tha se thjesht ndjeu se ishte momenti i duhur për t’i treguar botës të vërtetën e tij, por pa bërë shumë specifikime pasi “çdo gjë që ne bëjmë në dhomën e gjumit është pjesë private e jona”.