Pranoi se është biseksual/ Graciano: Dua të bëj fëmijë, eksperimentin me meshkujt e kam bërë…

Personazhi më i komentuar i rrjeteve sociale ditët e fundit, Graciano, i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, u shpreh disi i lëkundur.

Në takimin me Anën, ai pranoi se është biseksual dhe në të kaluarën ka pasur disa marrëdhënia me meshkuj në kohën që ka jetuar në një qytet në Evropë. Por në studio, ai tha se tani nuk mendon më për meshkujt dhe dëshiron shumë që të ketë një femër në krahë dhe të bëjë fëmijë. Ndërsa shtoi se eksperimentin me meshkujt e ka bërë duke u bazuar në disa interesa.

LEXO EDHE  Emily Ratajkowski sponsorizon Klubin e Basketbollit për adoleshentë

“Kam qejf të bëhem baba, por janë zgjedhjet e mia në jetë. Do të vijë një dite do t’i them stop gjithçkaje dhe do të nis familjen time. Është një eksperiment dhe disa gjëra interesa që nuk mund t’i them live”, u shpreh Graciano.