Vinçi bie në humnerë, humb jetën drejtuesi

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë të Mërkurë në rrugën e Arbrit. Viktimë ka mbetur 51-vjeçari Astrit Alla, i cili ishte nën drejtimin e një vinçi që ka rënë në humnerë.

“Rreth orës 09.40, në rrugën e Arbrit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën”, njoftoi policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.