Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, krijohet varg kilometrik automjetesh

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Shkodër-Lezhë, në fshatin Gjadër.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, por fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

Aksidenti ka shkaktuar bllokimin prej 30 minutash të rrugës kryesore, dhe kjo ka sjellë një varg kilometrik të mjeteve.

Policia ndodhet sakaq në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.