Majlinda Bregu uron vajzën për ditëlindje: Është zemra e artë dhe vetë-ironia, ato që të bëjnë të bukur

Ish-deputetja Majlinda Bregu ka zgjedhur që të urojë publikisht për ditëlindje vajzën e saj, Kejda.

Bregu ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet bashkë me vajzën e saj teksa pozojnë para pasqyrës. Ish-deputetja shkruan ndër të tjera se zemra e mirë dhe vetë-ironia, e bëjnë Kejdën të duket një vajzë e bukur.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra e artë dhe vetë-ironia, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!”, përmbyll urimin Majlinda Bregu.