Arbana Osmani zbulon ku do ta shohim Xhemi Shehun pas largimit nga ‘Portokalli’

Largimi i Xhemi Shehut nga “Portokalli” ka qenë një nga lajmet më të komentuara ditët e fundit në media dhe në rrjete sociale.

Së fundmi Arbana ka postuar një foto nga mëngjesi me Xhemin dhe shkruan se do sigurohet që fansave mos t’u mungojë ajo.

“Do sigurohem që mos t’ju mungojë Xhemi”, shkruan Arbana, por duke mos e bërë të ditur nëse po e bind Xhemin të rikthehet në ekran, apo nuk do të na mungojë falë postimeve të shpeshta që mikeshat bëjnë bashkë.

 

View this post on Instagram

 

I’ll make sure you guys won’t miss her😊 @xhemishehu_

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on