Je në një lidhje dashurie? Kida i zbulon të gjitha

Kida ka qenë e ftuar këtë shtunë në premierën emisionit “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën në Top Channel.

Kida nuk ka mundur t’i shpëtojë sfidës “Ndaje ose haje”. Këngëtares iu bë një pyetje që të gjithë janë kuriozë: “A ka patur ndonjëherë Kida të dashur sepse asnjëherë nuk kemi dëgjuar për një lidhje dashurie nga ti?!

Për t’i shpëtuar ushqimit të shpifur këngëtarja vendosi të flasë duke treguar se nuk është një lidhje dashurie dhe nuk e ka ende shpirtin binjak.