Djali i Ardit Gjebreas i jep fund lidhjes pas dy vitesh fejesë

Joni Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri u fejuan në vitin 2018. Por mesa duket, pas dy vitesh fejesë, ata i kanë dhënë fund. Nga ajo çfarë mund të shohim nga rrjetet sociale, Merlin dhe Jon tanimë nuk janë më bashkë.

Në profilin e saj në rrjetet sociale, Merlin ka larguar çdo foto që kishte me Jonin. Merlin gjithashtu ka hequr nga gishti edhe unazën e fejesës.

Nga ana tjetër, Jon Gjebrea ka mbyllur “Instagram”-in e vjetër ku kishte foto me të fejuarën e tij, dhe duket se në “Instagram”-in e ri zgjedh të ketë ndjekës vetëm njerëzit e njohur.

Ndërkaq dy të rinjtë kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.