Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë? Poston foto me barkun e rrumbullakosur pranë bashkëshortit

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri duket se është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Në foton e fundit të publikuar me bashkëshortin e saj, fansat vënë re se barku i këngëtares, dukej më i rrumbullakosur se zakonisht.

Këngëtarja nuk ka reaguar ende rreth këtij fakti që po përflitet gjithandej.

Kujtojmë që Adelina Tahiri dhe avokati maqedonas zyrtarizuan lidhjen disa vite më parë, një lidhje për të cilën këngëtarja u kritikua pafund, për shkak të moshës së madhe të bashkëshortit. Të dy janë prindër të një djali me emrin Jon.