’16-vjeçarja’ Greta Koçi feston ditëlindjen, ja sa bëri sivjet

Greta Koçi ka vite të tëra në skenë dhe mbahet mend nga të gjithë si vajza 16-vjeçare. Mirëpo, tashmë Greta nuk është më ajo vajza e mitur. Bukuroshja feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 29 vjeçe.

Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjekësit për ditëlindjen, ndërsa nuk vonoi edhe urimi i bukur i motrës së saj, Enit në Instagram.

LEXO EDHE  "Më lidhi në krevat, mendoja se do më përdhu*onte"/ Kim rrëfen ngjarjen e tmerrshme: Mendoja se motra do më gjente të vdekur

“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde”, shkruan Eni për Gretën.