Njihuni me bukuroshen zeshkane që i ka rrëmbyer zemrën 2Ton (Foto)

Përveç suksesit në muzikë, 2Ton është treguar i suksesshëm edhe në jetën private.

Së fundmi reperi ka bërë të ditur se është në lidhje dashurie. Madje ai ka publikuar edhe fotografinë e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën. Zeshkane dhe tepër joshëse, është vajza që e ka bërë për veti 2Ton.

LEXO EDHE  Devis Xherahu surprizon partneren për ditëlindje (FOTO)

“Unë t’du qashtu qysh je”, e ka përshkruar reperi fotografinë e vajzës që është në lidhje.

Image