Modelja seksi i habit të gjithë, adopton si kafshë shtëpiake një derr 500 kg (Foto)

Modelja seksi Sophia Phalen, e cila është dhe e dashura e Bryson DeChambeau, një kampion golfi në “US Open”, ka zgjedhur të mnajë një derr si kafshë shtëpiake.

Me anë të një foto në Instagram, modelja konfirmoi se ka adoptuar si kafshë shtëpiake një derr me peshë mbi 500 kilogramësh.

Ajo që u vu re është se më shumë se 55,000 ndjekës komentuan në foton e publikuar dhe jepnin mendimin e tyre për emrin e kafshës më të re të Bryson.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to the best bacon around!!! Love you Stella bear 🐷💕

A post shared by Sophia Phalen Bertolami (@sophiaandstella) on