‘Në 25 prill do i mbash erë b*** time kur të …/ Korçari i famshëm mesazh epik Ramës pas dekretimit të datës së zgjedhjeve

Dekretimi i datës së zgjedhjeve nga ana e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, ka sjellë reagime të shumta në opinionin publik, duke nisur nga politikanët, forcat politike dhe deri tek qytetarët e thjeshtë.

Ndërkohë një nga reagimet më pikante pas dekretimit të datëssë zgjedhjeve, ishte dhe ai i korçrit më të famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi, i cili edhe këtë herë postimin e tij ia kishte dedikuar kryeministrit Edi Rama.

LEXO EDHE  Makina përplas biçikletën në Lezhë, një i plagosur

Edhe Vrenozi ashtu si shumica e shqiptarëve e sheh 25 prillin e 2021 si ditën e cclirimit dhe fundin e sitstemit rilindas dhe qeverisë së Ramës.

Ja postimi i Vrenozit:

“Manushaqen e Prillit” harroje Edi Rama ti biesh ere …….

do ti biesh ere me 25 prill po b*thes time kur te pjerdhè … 😎😎😎🤣🤣