Ishin në një lidhje të fshehtë prej 8 vitesh, Nik Xhelilaj ndahet nga aktorja turke

Aktori i njohur shqiptar, po korr sukses jo vetëm në shtetin turk por edhe në Gjermani. Vitin e shkuar, mediat turke shkruajtën se Nik Xhelilaj dhe aktorja Gokçe Bahadir ishin në një lidhje prej 8 vitesh.

Romanca mes tyre, e mbajtur larg syrit të publikut, thuhet se ka nisur që në xhirimet e filmit “Qyteti i humbur”. Por mesa duket, ata i kanë dhënë fund lidhjes. Mediat e huaja raportojnë, se shkak është bërë distanca mes tyre dhe udhëtimet e shpeshta të aktorit, karriera e të cilit është ndarë mes Turqisë dhe Gjermanisë.

LEXO EDHE  Xhusepe i "Për'puthen" shpjegon pse seksi është më i mirë pas moshës 50 vjeç

Deri më tani, asnjëri nga aktorët nuk kanë dhënë një prononcim për ndarjen.