Demi Rose flet për humbjen e prindërve: Bota ime mund të dilte jashtë kontrollit

Demi Rose është një ndër emrat më të komentua, ajo gjatë viteve është përballur me probleme të shumta, shkruan DailyMail. Ajo foli për humbjen e prindërve të saj dhe pranoi se bota e saj mund të dilte jashtë kontrollit.

Demi humbi babanë në vitin 2019, ndërsa nënta e saj vdiq para tij, në qershor të po atij viti, duke bërë që ajo të thyhet shpirtërisht.

LEXO EDHE  Pengmarrja e Kozakut, flet vëllai i Fabio Dushkut: Nuk ishim 20 po 4 veta, boll gënjeve (Video)

“Kur prindërit e mi vdiqën, bota ime mund të dilte jashtë kontrollit, por ju duhet të qëndroni të fortë”, deklaroi modelja.