Video/ Neymar për turp, humbet dy raste të arta shënimi ndaj Atalantës

E pabesueshme por e vërtetë! Neymar, njeriu më i rëndësishëm te PSG dhe ndër yjet e botës, në 45′ e para ndaj Atalanta ka shpërdoruar gjithçka të mundshme ndaj Atalantas.

Dy herë përballë portierit duke mos gjetur kuadratin e portës… Braziliani totalisht pa shënjestër!

LEXO EDHE  Bundesliga/ Dortmund "bie" në javën e dytë, ja të gjitha rezultatet e ndeshjeve të orës 15:30

Atalanta kryeson ndaj PSG-së 1-0, teksa po luhet minuta e 70-të e ndeshjes.

https://twitter.com/LeoPeak10/status/1293625628160339972