Përplasen 4 makina në Rrogozhinë, njëra përmbyset në rrugë

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i shumëfishtë në rrethrrotullimin e Rrogozhinës, ku katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Njëra prej tyre është rrotulluar disa herë në rrugë, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Pranë automjetit të përmbysur duket edhe një bluzë e cila dyshohet se i përket personave që kanë qenë brenda në automjet në momentin e aksidentit.

LEXO EDHE  Covid 19/ Meta falenderon BE-në për ndihmën e madhe që i ka dhënë Shqipërisë

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.