Europa league/ Inter-Bayern Leverkusen, publikohen formacionet zyrtare

Interi luan në orën 21:00 kundër Bayern Leverkusen ndeshje e vlefshme për fazën çerekfinale të Europa League.

Kjo ndeshje do të përcaktojë skuadrën që do të kualifikohet në fazën gjysmëfinale dhe për pasojë skuadrat do të japin maksimumin. Trajnerët e të dyjave skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilin do të kërkojnë të avancojnë më tej.

LEXO EDHE  Marashi i prish festën Zlatanit, Milani e Roma barazim spektakolar në “San Siro”

Formacionet zyrtare: