Humb jetën pushuesi në Durrës, ja dyshimet

Një pushues 64 vjeçar nga Patosi ka ndërruar jete tek shtëpia e pushimit e Ministrisë së Brendëshme. Dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasoje e një ataku kardiak.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në lagjen nr.13, Durrës, tek “Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së Brendshme”, shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç, banues në Patos, pasi ka dal nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.

LEXO EDHE  "600 mijë lekë për të prekurit me COVID që s’janë të shtruar në spital"/ Propozimi i Bashës

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.