Aksident i rëndë në Rinas/ Përplasen dy makina, njëra përbyset ndërsa tjetra … (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite pranë Rinasit. Siç shikohet edhe nga fotot, dy makina janë përplasur me njëra-tjetrin, ku njëra ka përfunduar e përmbysur në rrugë, ndërsa tjetra jashtë rruge.

LEXO EDHE  Pa tokë dhe pa shpresë: Kostot e fshehta të inceneratorit të Sharrës

Nuk ka ende raportime nëse në këtë aksident ka njerëz të lënduar.