Vuan nga infeksioni i sinusit, Bebe Rexha flet për problemet me shëndetin (Video)

Këngëtarja shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha po kalon disa ditë të vështira. Me anë të disa postimeve në rrjete sociale ajo ka bërë të ditur se vuan nga infeksioni i sinusit.

Ky infeksion është një inflamacion i indeve dhe membranës dhe shoqërohet me simptoma të tilla si: ethe, dhimbje koke, temperaturë, mukus i trashë që shkakton bllokim dhe dhimbje në zonën e fytyrës.

Në videot e publikuara në Instastory, Bebe shihet e shtrirë në shtrat dhe me rrathë të zinj poshtë syve. Këngëtarja tregon se ka dhimbje të vazhdueshme koke dhe mezi merr frymë.

LEXO EDHE  Noizy i nxjerr të "palarat" Mozzik, i zbulon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks

“E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksioni i sinusit”, ka shkruar Bebe krahas videos, ku sqaron gjendjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

Bebe Rexha

A post shared by @ vipvideooos on