Video/ Takimi emocionues i qenit me pronarin e tij pas shpërthimit në Beirut

Një shpërthim katastrofik ndodhi mbrëmjen e djeshme në Beirut, në Liban.

Lëndët plasëse që shpërthyen në një depo në Bejrut, shkaktuan më shumë se 100 viktima  dhe rreth 4,000 të plagosur.

Pothuajse një pjesë e mirë e qytetit është shkatërruar. Por, përveç pamjeve tronditëse në rrjete sociale qarkullojnë edhe video që të mbushin me emocion.

LEXO EDHE  Ja pse duhet të mbani një gotë ujë poshtë krevatit natën kur flini gjumë

Një rrjetin social “Twitter”  është publikuar një video ku shihet bashkimi i të zotit me qenin e tij, entuziast dhe i emocionuar pas gjithë asaj drame të përjetuar nga shpërthimi tragjik.