Video/ Interi gjen golin, Lukaku ndëshkon Getafen

Interi i ka mbyllur në avantazh 45 minutat e para kundër Getafe. Ekipi i drejtuar nga Antonio Conte ka zhbllokuar shifrat në minutën e 33-të me anë të Romelu Lukakut.

Ka mjaftuar një super asist nga Bastoni me krosim rreth 70 metra që ka gjetur saktë sulmuesin belg, i cili me fizikun e tij ka marrë dhe mbrojtur topin nga kundërshtari duke e dërguar në rrjetë.

LEXO EDHE  ‘Kriza po përshkallëzohet’/ Meta reagon pas ngërçit në futbollin shqiptar (Video)