Këngëtarja shqiptare: Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka!

Romina Aliaj, këngëtare e muzikës popullore ka qenë e ftuar në “Ora Verore”, Rtv Ora në një intervistë me gazetarin dhe autorin e emisionit, Ronaldo Sharka.

Si këngëtare e muzikës popullore, Ronaldo e pyeti Rominën për jetën personale, e ndërsa kjo e fundit i tha se është single, Ronaldo insistoi duke e pyetur nëse e ngacmojnë kur këndon nëpër dasma:

LEXO EDHE  Përlotet Semi/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

Romina Aliaj: Më ka ndodhur me dhëndrin, është një tmerr! Më ndodhi që më shikonte dhëndri ditën e dasmës, nuk m’i ndante sytë dhe u ndjeva shumë keq, nusja e pa të gjithë situatën. Mundohesha të ktheja kurrizin, të këndoja nga nusja dhe njerëzit, situatë e sikletshme”- U shpreh Aliaj.