Era Istrefi poza joshëse para makinës së saj superluksoze

Era Istrefi është një nga vajzat më simpatike të showbizit dhe njihet për stilin e veçantë dhe talentin që ka në muzikë.

Disa ditë më parë ajo njoftoi të gjithë fansat se do rikthehet në muzikë me një bashkëpunim me Budën dhe tani është në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja së fundmi ka postuar edhe disa foto në “Instagram” pranë makinës së saj luksoze e cila duket shumë në formë dhe seksi. Ajo që bie më shumë në sy është se Era ka pozuar pa të brendshme dhe e veshur shumë stil.

 

View this post on Instagram

 

She gon pull up in double R’s you can see the stars

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

LEXO EDHE  Fshataret kineze që po "tërbojnë" rrjetin anembanë botës (Foto)